pátek - 1.října 1999 neděle - 3.října 1999


Na sraz dorazili :
ARIEN, ARLETA, BRUNO (jenom proletěl), HOBBIT, dr.HROCH, KCHARL, KUŽELKA, MARCEL, MARTINA, MASSOFT, MEG, RADUŠ, ST@NIK, TJ, YARD a samozřejmě nekorunovaný vládce upírů VEMPIRE..."Hmmm", nelidský úkol…stvořený pravě pro mne! Sobotní vstávání bylo brutální, jelikož náš milý Kohoutek (Marcel) kdákal až do pozdního rána, takže nic moc:-) Tuším, že kolem deváté jsem se vymotal z vlastního spacáku a celej "ulepenej":- ) jsem vylezl ven na vzduch. "Fuuuj" hned jsem zaběhl zpět do chatky …!!! Nemam totiž v lásce ten "Zlatý předmět na obloze" co ku mé neskonalé radosti každý večer umírá! Většina z nás provedla v rychlosti ranní hygienu, a "hurááá" do města. Pomalu jsem se došourali k zastávce MHD a den mohl začít….to jsem ovšem netušil že se většina z nás opije "na brouky" , že Vempire…"pssst":-)

Cestou do ZOO ( předpokládaný výlet na opičáky a jinou havět nevyšel)… jsme stopli v místní rádo-by kavárně. Obsluhující mladá prodávající,avšak težce nepříjemná a pomalá "slečna" nám uvařila několik hrnečků kávy a rychle pryč! Další zastávka se konala v internetové kavárně!! Už když jsem vcházel do oné kavárny pocítil jsem cosi alarmujícího. Nikde ani noha (nikde ani ruka), kromě několika cca. 12-letých pařanů… Okamžitě jsme naskákali k počítačům. Ale ouha, celé to bylo jako špatný žert. Rychlost spojeni byla úděsná, úmorná a zničující.Po dvaceti minutách jsem okamžitě opustili tuto diru! . Někdy touto dobou se od nás odpojil Hroch, který šel chrupkat do chatky…. Naše tlupa složená z kočky, vampýra, kohouta, pulčíka a jiných podivných bytostí se postupně přesunula na oběd do jisté restaurace. V restauraci Hobbit vyfotil nějakou postavu ze "Startreku", nevim o CO přesně šlo, ale byl to "alien" jak ma bejt:-) Pak jsem jednoznačně vyhlasovali "válení šunek, děvčata šunčiček v parku"… ;-)

Já s Yardem a Hobbitem jsem vybrali příhodné místo pro "orgie v trávě" a ostatní se samozřejmě s chutí pripojili………Chvilku jsem krafali, potom se Meg a Raduš vydali zjisti, pro některé z nás, odjezdy vlaků a autobusů domů. Kuželka odešel "hledat" Massofta a Martinu, neznámo kam… V parku jsem zůstali : Já Hobbit , Yard , Kcharl a Staník…bez ženských, bez peněz, bez jistoty bez …ovšem Stanik to vyresil dokonale, chytrý to chlapec. "Jdeme na zmrzlinu!!!!"….musím uznat že chutnala i mně a to je co říci…btw. Yardovo prsty při pojídaní zmrzliny byly opravdu famózní (zaslintaný-ulepený-špinavý-zhyzděný-hnědý) promiň Yarde že jsem to prásknul. Po našem návratu, chudák Kcharl hlídal "deky", zde sedili další dva přírůstky, Martina a Massoft!!! Po "duchaplné" konverzaci tipu, "došli mi cigára jdu se zabít, zase jsem mluvil sám se sebou" jsme se odebrali na pochod směrem k čajovně. Hádejte jak to dopadlo…...:-) ?! Teď se projevili "barový povaleči" tipu, Kcharl, Já, Kuželka, Meg a Staník. Zdejchli jsem se totiž do "Restaurace pod Lípou", zatím co ten zbytek moralistů zůstal u usrkávání zeleného ve vodě rozblemcaném nesmyslu:-) Samozřejmě asi po hodince jsem se opět stmelili do hromady!

A poté se zrodil, uz nevím kde a v čem genialní nápad, BOOOWLIIING!!!! Tuhle dokonalou hru jsem nikdy před tím nehrál a musím uznat, že mě totalně pohltila….beee:-( akorát nevim kam ho budu chodit hrát teď! Záhadným způsobem vznikly dvě družstva…po krvavém boji vyhrál Hobbit, "stejně jsem tě nechal vyhrát Hobbite,hehe,:-D"… opravdu výborna atmosféra!!! Akorát Raduš si chuděrka zlámala skoro všechny nechtíky…a já zoubky !!!

Vážení soudruzi a soudružky den se přehoupl do své druhé poloviny a čekala nás exkurze do "Kanadské pivnice"…již nikdy více…:-) Posedali jsem k malým stolečkům, kde byli vtipně nastřažené papírky s nápisem " sleva CANADIAN WHISKEY " a tím to začalo. Hobbit se svým bratrem Yardem mě ukecali…kupodivu:-) a začalo se objednávat, objednávat, obejed..řčžns, objeljasdklh afk khf jhs……brlk a takhle to dopadlo...a pak jsem "zaútočil":-D na chudáka Kcharl, který mě "odvedl, odvezl, odkutálel" do Zetka. Zetko byla diskotéka, a to jsem předtím tvrdil že na žadnou úchylnou diskoteku nevlezu a nakonec jsem skončil na parketu, Kriste pane!!!!!!! Ale jo přežil jsem to…:-)….Meg, Raduš, Arleta, Martina a Arien se smyslně vlnili do rytmu duc-duc-duc-tudu-duc-duc-duc ja jsem si jak debil lil na hlavu Mattonku a všichni jsem kolektivně křepčili jako čerti:-) (btw.měl jsem jisté choutky, o kterých raději pomlčím, jelikož píši před desátou hodinou večerní:-P)

Zlatým hřebem večera bylo společné photo s Tomášem Dvořákem, kterého bez problemů ulovila Meg, já jsem vždy říkal že je to šikovné děvče:-)…a šlo se směrem k chatce! Cesta byla dlouhá a únavná, alepoň pro mě…ještě jsem se zastavili u benzínky, koupit něco (cokoliv) k pití a sobota byla za námi. Škoda, že jste tam nebyli, ale Hobbit myslel i na Vás a tak se můžete pokochat FOTKAMI !!!

Pozn. Miluji uvozovky a gramatické perverznosti!
© by

        vempire