Všechny programy zde nabízené jsou volně šiřitelné!!!!

Astrolog v5.3 dos
Program z dílny astrologů USA. Je určen pro prostředí DOS v5.0 a višší. Anglická verze, doporučuji znalost angličtiny. A dobrou znalost astrologie.

Astrolog v5.3 win
Tentýž program pro prostředí Windows. Lze jej spustit z Win 3.11, Win 9x a Win 2000 a WinNT.

Astrolog v5.4 win
Novější verze předešlého programu pro prostředí Windows

Astrolog v2.5A
Tento program byl napsán pro počítače řady ATARI 800/130 XL/XE a jejich modifikace. Lze jej získat jak na disketě tak na kazetě. Je naprogramován v prostředí TURBOBASIC v1.5. Dále je možné opatřit obdobný astrologický program pro počítače řady ZX Spectrum (Didaktik Gama). Oba programy jsou v českém jazyce.

Dále je k dispozici program Astrolog v2.5 pro PC - Win 9x.
Obsahuje databázi pěti set měst a obcí ČR, 245 měst a obcí SR. Databázi klientů a databázi změn času. Tento program byl napsán v prostředí VisualBasic v 4-Beta a při jeho instalaci dochází k problémům, lze jej poskytnout na vyžádání, těm kteří budou schopni zmíněné problémy vyřešis (budou popsány). Program komunikuje v českém jazyce.

Radix 1
Toto je nově vznikající program pro Win 95/98/NT/2000, tvořený v prostředí Delphi. Plně česká verze s intuitivním ovládáním. Samozřejmostí je databáze českých a slovenských obcí, databáze klientů, databáze změn času, výpočet precese a mnoho dalších vylepšení oproti verzi Astrolog v2.5. Podle zájmu bude možné vytvořit verzi pro prostředí Win 3.1x. Jakmile bude program dokončen a otestován, bude zde zařazen ke stažení.

Dále nabízím ke stažení prográmek Kalendář a program k vyhledávání svátků.

O podrobnější iformace si lze napsat sem